Inteligentny komputerek – dbaj o swoje ciało

Co miesiąc piszę Wam o praktycznym, łatwym w obsłudze komputerku PEARLY. Dzisiaj kilka odpowiedzi na pytania, które nieraz zadajecie. Zachęcam też do obejrzenia  świetnego nagrania tutaj(klik).

12202256_10207436951983368_1928303224_n1. Czy każda kobieta może stosować Pearly?

Każda kobieta może używać urządzeń Pearly. Komputery cyklu są odpowiednie dla kobiet z regularnymi i nieregularnymi cyklami, jak również dla tych kobiet, które mają krótkie lub długie cykle. Pearly jest tak zaprogramowany, że gdy zajdzie jakakolwiek wątpliwość, urządzenie wyświetli żółte światło. Wyświetlenie przez Pearly światła zielonego jest zawsze pewną informacją o dniach niepłodnych u kobiety.

U kobiety w czasie menopauzy obserwuje się zmiany zachodzące w cyklu, ponieważ cykle mogą się bardzo wydłużać bądź być nienaturalnie krótkie. Menopauza kończy się całkowitym zanikiem miesiączki i owulacji. Model Pearly jest w stanie wychwycić wszelkie zachodzące zmiany w organizmie użytkowniczki, informują o opóźnieniu owulacji poprzez wyświetlenie światła żółtego.

2. Czy są jakieś przeciwskazania do stosowania komputerów cyklu?

W odróżnieniu od hormonalnych metod antykoncepcji, komputery cyklu mogą być stosowane u wszystkich kobiet. Występowanie takich chorób jak cukrzyca, choroby tarczycy, zakrzepica, choroby krążeniowe i inne nie są przeciwwskazaniem do stosowania komputerów cyklu Pearly.

Pearly nie są polecane kobietom z PCOS, syndromem policystycznych jajników, często spowodowanym zaburzeniem w równowadze hormonalnej.

3. Czy można stosować urządzenie jako antykoncepcję? 

Tak, urządzenia są polecane jako metody nowoczesnej antykoncepcji, również przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Skuteczność ich działania jest wyrażona w wartości indeksu Pearl’a i wynosi 0,7 , co oznacza, że jest w 99,3 % pewna. Dane te są dowiedzione przez ekspertów z dziedziny medycyny i technologii komputerowych. Tak wysoka skuteczność jest charakterystyczna dla hormonalnych metod antykoncepcji, jednakże to komputery cyklu zapewniają zdrową, bezpieczną metodę unikania ciąży, nie powodując skutków ubocznych. Skuteczność komputerów cyklu na poziomie 99,36% potwierdziły także badania kliniczne przeprowadzone w Polsce na stosujących komputery cyklu kobietach.

źródło

2 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.