Beauty salon – u Pani Mirki

NAPISAŁA MONIKA
 
Salon kosmetyczny Mirabell prowadzi przesympatyczna Pani Mirka. Nasza Kasia przyjaźni się z Panią Mirką a ja słysząc jaka ona jest sympatyczna i precyzyjna w tym co robi,  skorzystałam z jej usług. Gabinet kosmetyczny mieści się w Pruszczu Gdańskim przy ul. Kossaka, tel. 516 164 301. Jest to malutkie pomieszczenie ale wystarczające na wszystkie zabiegi. A co najważniejsze, można zrelaksować się przy spokojnej muzyce. 
Pani Mirka oferuje usługi manicure, pedicure, masaże, zabiegi upiększające na twarz i ciało, czyli maseczki, pilingi, regulację brwi, depilacje, zabiegi bankietowe,…

Piękny, spokojny wystrój wnętrza, relaksacyjna muzyka i miła Pani kosmetolog – teraz tylko położyć się na fotelu.

Francuska marka Ericson Laboratoire proponuje niezwykle skuteczną metodę   eksfoliacji – Enzymacid, zainspirowaną nowoczesnymi metodami z dziedziny medycyny estetycznej.

 

Byłam na zabiegu  Enzymacid. Jest to piling o wielorakim działaniu, który poprawia stan skóry. Poprzez działanie mechaniczne natychmiastowo usuwa martwe komórki. Widoczne wygładzenie i rozświetlenie cery to efekt działania chemicznego. Działanie biologiczne długotrwale pobudza proces odnowy tkanek. Podczas zabiegu mamy do czynienia także z działaniem rewitalizującym komórki skóry oraz z działaniem rozjaśniającym.
Moja twarz nie została od razu ładniejsza i młodsza o 10 lat, jednakże czułam jak jest odżywiona, nawilżona aż szkoda było później umyć twarz:) Na efekt należy poczekać do 21 dni. 
Co najważniejsze produkt linii francuskiej nie uczulił mnie, nie miałam żadnych czerwonych plam, plamek, krost,…. a mam cerę bardzo wrazliwą po wcześniejszym, przebytym trądziku. Po masażu twarzy byłam tylko delikatnie zarumieniona. Moja cera odżyła :) Już na drugi dzień zauważyłam, że twarz jest rozjaśniona.

 

 

Pani Mirka zaprasza serdecznie do swojego gabinetu. Mogę szczerze polecić wszystkim zabiegi na francuskiej linii Ericson Laboratoire.

Artykuł niesponsorowany.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.