Energia skalarna i antyradiatory – co to jest i czy to działa?/ zdrowie

Pewnie czytasz ten artykuł z komórki lub z komputera, bo jak inaczej? 🙂 A czy zastanawiałaś/-eś się że ich wpływ elektromagnetyczny na nasz organizm jest nie do końca zbadany. Żyjemy w świecie, w którym napromieniowuje się nas ze wszystkich stron, od fal z sieci komórkowej, WiFi, po radiację słoneczną, która nie w całości może być przechwycona przez pole magnetyczne Ziemi. I takie fale nie wątpliwie mają wpływ na stan naszych komórek, a przede wszystkim na nasze zdrowie i samopoczucie.

01 02

Japońscy naukowcy już od kilkudziesięciu lat znaleźli odpowiedzi, jak się chroniąc od “elektro-smogu”. Są nimi antyradiatory. Najlepiej zamocować taki antyradiator przy głównym źródle fal elektromagnetycznych, które zawsze nosimy przy sobie, czyli przy telefonie komórkowym.

Możesz zastosować albo Tarczę Kwantową Quantum Shield na obudowę, albo nalepkę – taki odpromiennik (albo na obudowę albo za klapką baterii) albo nawet kartę, która emituję nawet do 15000 jonów ujemnych, którą możemy włożyć miedzy telefonem a etui. Wydaje mi się, że nawet bateria dłużej trzyma z założonym antyradiatorem.

0304 05Dlaczego jonizacja ujemna jest tak ważna? Bo jest to cecha, która charakteryzuje środowisko dla nas naturalne. Dlaczego dobrze czujemy się w lesie czy przy wodospadzie? A to dzięki temu, że są to miejsca jonizacji jonów ujemnych.

06 07Jakiś czas temu opowiadałam wam o jonizatorze wody(tutaj więcej), w którym przygotowujemy wodę jonizowaną, która dobrze wpływa na nasz organizm. A tu źródło jonów możemy otrzymać z medalionów, które możemy nosić dla ozdoby i zdrowia. Wykorzystują one energię skalarną. Medaliony te zrobione są przez Japończyków z najnowszych materiałów, znanych jako GERMAN i TURMALIN. Od kilku dni noszę medalion i doświadczam takie lekkie ściskanie w klatce piersiowej, co jest oznaką zgromadzonego smogu elektromagnetycznego. Więc nosząc taki medalion mam wewnętrzny spokój, iż pomagam organizmowi pozbywać się zbędnych mu toksyn i zanieczyszczeń.

08Tych z Was, którzy lubią bardziej oglądać i słuchać niż czytać, zachęcam obejrzeć krótki filmik o energii skalarnej. Energia skalarna – medaliony. Zdrowoiwiecznie.

Powyższe opisane medaliony i antyradiatory, a też dużo innych przydatnych gadżetów można zamówić na stronie firmy: https://zdrowoiwiecznie.pl, której chcę bardzo podziękować za nadesłanie medalionów i antyradarów do testów.

09

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.