Internetowe Studio PortalYogi/#yoga

Jak dobrze wiecie, jestem instruktorem fitnessu od około 6 lat. Jednakże 2 lata temu zakochałam się w jodze. Od roku jestem instruktorem jogi. Staram się uczęszczać na szkolenia, warsztaty tylko głównie z jogi, bo JOGA jest moją pasją 🙂 Ona jest ze mną każdego dnia.

Dużo osób, w tym często ja, nie mam wystarczająco dużo czasu, aby uczęszczać na zajęcia jogi tak często, jakby tego się to bardzo chciało. Bo ja jako instruktor również chcę zobaczyć jak zajęcia prowadzi inny instruktor. Cały czas chcę powiększać swoją wiedzę z teorii i praktyki.

01

Żyjemy w XXI wieku i technologia Internetu sama jest w stanie dostarczyć nam na ekrany wiedzę i praktykę na temat jogi. I to wszystko zebrane w jednym miejscu, w jednym serwisie Internetowe Studio PortalYogi http://studio.portalyogi.pl/, więc nie musimy ‘latać’ po całej sieci aby wyszukać dla siebie ciekawych praktyk czy asan. Wystarczy zalogować się na stronę i mamy wszystko pod ręką. Na portalu jest blog pełen przydatnych artykułów o jodze. Co najważniejsze, znajdziecie tu sesje jogi za naprawdę niskie ceny w porównaniu z cenami wejściówek do klubu. Tutaj płacisz tylko 29 zł za miesiąc i masz dostęp do ponad 100 sesji z różnymi joginami na różnych poziomach zaawansowania.

02

Nauczyciele i blogerzy na portalu są doświadczonymi instruktorami, których dorobek wiedzy teoretycznej i praktycznej pozwala dzielić się cennymi informacjami, radami, uwagami z użytkownikami bloga. Więc jest to naprawdę portal jogi o jodze dla każdego.

03

Każdy filmik posiada graficzne oznaczenia o czasie trwania filmiku, poziomie trudności.

04

Internetowe Studio PortalYogi ma też grupę na Facebooku, która prowadzi Magda Bałdys i odpowiada nawet na najtrudniejsze pytania.  Wśród nauczycieli Internetowego Studia znajdziecie takie autorytety jak Basia Lipska-Larsen, Gosia Kobus-Kwiatkowska, Ulla Wilczyńska-Kalak, Justyna Jaworska i Adam Ślęczek.  Osobiście dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych informacji i rad na portalu, na przykład jak wybrać dobrą matę do jogi czy jak wygląda joga twarzy.

05

PortalYogi jest źródłem wiedzy, którą mam nadzieję wykorzystam w pełni i umiejętnie. Na bieżąco staram się przeglądać portal i ćwiczyć pomimo, że sama prowadzę zajęcia i mam mało czasu. Jednak czas na jogę zawsze znajdę 🙂 Uważam, że PortalYogi jest najlepszym portalem, który do tej pory stworzono na taką skalę. Wszystkie zajęcia są nawet bardziej cenne od proponowanych i reklamowanych szkoleń, warsztatów. A dlaczego? Nie ma tu przypadkowych instruktorów. Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie i widać jak ćwiczą z wielką pasją. Bardzo polecam PortalYogi dla początkujących, zaawansowanych i dla wszystkich instruktorów, którzy pragną urozmaicić swoje zajęcia. Mam nadzieję, że starczy mi “życia” aby przyswoić wiedzę, która chyba jest nieskończona 🙂

dscf3834

Serdecznie Was zapraszam do skorzystania i zalogowania się na PortalYogi! Pamiętajcie powiedzenie profesora Dega: „Ruch może zastąpić wiele leków, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”.

dscf3837

Zapraszam Was na moje artykuły publikowane na PortaluYogi. Oto linki:

1/ JOGA Z POMOCAMI

2/ JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

3/ JAK NA PRAKTYKĘ JOGI WPŁYWA ELASTYCZNOŚĆ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.