JESIENNA DAWKA WITAMIN

Jak przetrwać chłodne, jesienne dni?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że duża większość z nas wciąż myślami jest jeszcze z latem, ale teraz ta pora, to czas zacząć dbać o siebie. Co zrobić, by przetrwać sezon jesienny? 

_DSF1122

Początek jesieni to czas zmian w przyrodzie, ale i w naszym ogólnym samopoczuciu. Czujemy się zmęczeni, apatyczni, ospali, często dopada nas grypa, męczy nieustanny katar i kaszel. Rad jak pomóc jest wiele, ale warto sugerować się tymi, które skłaniają ku naturalnym sposobom walki ze złą pogodą i nastrojem. Oto kilka z nich:

Odpoczywaj

Unikaj stresu, zmień swój styl życia i wprowadź do niego odrobinę relaksu. Przetestowałam to na sobie, że gdy jestem przemęczona, szybciej łapię katar i inne dolegliwości.

_DSF1136

ButBądź aktywna/-y fizycznie

Warto pamiętać, że uprawianie sportu nie tylko wpływa na ładną sylwetkę i dobrą wydolność organizmu, ale również zapobiega wielu chorobom. Dlatego w każdym wieku należy się ruszać w miarę swoich możliwości.

_DSF1164

Ubieraj się odpowiednio do temperatury

Mimo że na zewnątrz świeci przepiękne słońce, nie znaczy to, że temperatura jest równie zachęcająca. Jesienna pogoda potrafi być wyjątkowo nieprzewidywalna!

_DSF1132

Zadbaj o odpowiednią dietę

W sezonie jesiennym dużo bardziej niż zwykle przestrzegaj zdrowej i zbilansowanej diety, w której nie brak witamin i minerałów. Jedz więcej warzyw i owoców oraz 100% soków. A to, że w dbaniu o zdrowie jesienią warto zaufać naturze wiedziały już nasze Babcie. Dlatego polecam Wam naturalne soki z bogatą dawką witamin marki Vital firmy Oleofarm! Zawierają wyciskany sok owoców(m.in. malin, pigwy, jeżyny, granatu, aloesu, aronii, noni, żurawiny, rokitnika, …) z dodatkiem ekstraktu np. z kwiatu lipy. Dostępne są w aptekach, sklepach zielarskich oraz sklepie internetowym oleofarm24.pl

_DSF1126_DSF1160_DSF1159

Działaj zapobiegawczo, zadbaj o swoją odporność, jeżeli Twoim celem jest zdrowie

_DSF1140_DSF1162

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.