MINI PLANNER / PLANUJ I OSIĄGAJ CELE #miniplanner

dscf3899

I ja już mam swój gotowy organizer. Chociaż w sprzedaży jest ich dużo to ja postawiłam na dwa MINIMAL PLANNER I HAPPY BODY PLANNER.

Te dwa kalendarze to świetna rzecz dla osób, które pragną zorganizować swój czas. Ja mam z tym mały problem, bo mam też tego czasu wolnego bardzo mało. Jednym z noworocznych postanowień (tych małych i dużych) było to, żeby więcej zapisywać w notatnikach i lepiej gospodarować wolnym czasem. Nie chcę, żeby przeciekał mi przez palce.  Oto co posiadają moje ulubione plannery:

Drukowanie

Plannery są uzupełnione o motywacyjne cytaty, rady i wiele ciekawostek. Są piękne, zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Są bardzo estetyczne, przejrzyste. Posiadają dużo miejsca do zapisków. Za to je uwielbiam!

Popatrzcie sami! :)

dscf3898

dscf3909

Poniższe zdjęcia pochodzą z Happy Body Planner. Już widać, że ten organizer zostanie bardziej polubiony przez osoby aktywne, lubiące uprawianie sportów.

dscf3911

dscf3901 dscf3902 dscf3903 dscf3904

hbp

A oto zdjęcie z  organizera Minimal Planner, który nie posiada obrazków, ale za to jest bardzo elegancki i tak samo bardzo praktyczny.

day_inner

Ostatnio pisałam o organizerach, które możesz zrobić sama/sam(więcej TUTAJ).

A na sam koniec chcę podzielić się  z wami jednym piękny afrykańskim powiedzeniem:

“Czas zdąży zrobić wszystko, no bo zawsze ma czas…” :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.