Moje FIT TOP Motywatorki

Często sami nie możemy zmotywować się do działania i potrzebujemy dodatkowych bodźców, które sprawią, że zacznie nam się chcieć! Warto zebrać sobie grupę osób, które na co dzień propagują zdrowy i aktywny tryb życia, aby czerpać od nich motywację. Dobrym sposobem są na pewno kanały w social mediach, które pozwalają nam na to, aby śledzić na bieżąco, co dzieje się u naszych ulubieńców. Jak większość, ja również posiadam swoje FIT TOP MOTYWATORKI, o których kilka słów poniżej. W tym artykule skupimy się na blogerkach z zagranicy.

Moje ulubione fit blogerki – TOP 5! 

I. Camilla Akerberg 

Jeżeli szukacie kogoś kto zmotywuje Was do pracy nad sylwetką, koniecznie zajrzyjcie na jej profil. Nieskazitelne ciało – te słowa, chyba najlepiej przedstawiają aktywność Camiilli, która na co dzień jest również coachem z zakresu zdrowego trybu życia. Wiele inspiracji i ćwiczeń, które bez problemu możemy wykonywać w domu.

1

II. Janice Liou

Lubię różną aktywność fizyczną, dlatego profile, które mnie inspirują, mają różne ćwiczenia i sposoby na zdrowy tryb życia. Janice, która zawodowo zajmuje się jogą, publikuje wiele ciekawych filmików, zarówno dla osób początkujących, jaki i zaawansowanych. Chociaż na początku ćwiczenia mogą wydawać się trudne, warto się przełamać i czerpać satysfakcje z osiąganych celów. Joga z pewnością wycisza i poprawia wydolność organizmu, dlatego warto wprowadzać urozmaicenia do naszej aktywności fizycznej.

1

III. Emily Skyefit

Emily to wspaniała Fit mama! Lubię ludzi, którzy zarażają pozytywną energią. Często posty, które publikuje to metamorfozy lub jej zdjęcia z przed czasów, kiedy jej ciało było idealnie wyrzeźbione. Ma do siebie ogromny dystans i pokazuje, że każda kobieta, może być piękna bez mocnego makijażu oraz idealnej fryzury.

2

IV.  Jessica Olie

Nie wiem, czy istnieje inna fit blogerka, która jest tak rozciągnięta, jak Jessica. Jak patrzę na niektóre zdjęcia, to bardzo często powtarzam sobie “Ja też tak chcę!”, a to przekłada się na moją dodatkową i zwiększoną aktywność. Często w opisach pod zdjęciami przekazuje cenne wskazówki, które ułatwiają wykonywanie ćwiczeń.

3

V. Amanda Bisk

Z pewnością działalność Amandy jest inna niż innych blogerek, ponieważ zawodowo zajmuje się lekkoatletyką. Jedna z najbardziej merytorycznych osób, która w swoich zdjęciach i relacjach zachęca do aktywności na dworze. Serie filmów i ciekawych zdjęć z pewnością motywują do biegania lub jogi.

4

Jak sami widzicie, każdy z nas może czerpać inspirację od innych. Często, gdy np. “nie mamy dnia”, możemy poszukać dodatkowej motywacji na profilach naszych ulubieńców! 🙂 A Wy macie jakieś fit motywatorki? Jeżeli tak, to napiszcie w komentarzu, a ja chętnie dowiem się o nich więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.