My hair

Dzisiaj trochę o moich włosach. Z racji tego, ze zapuszczam włosy o swoim naturalnym kolorze, chcę aby też fajnie wyglądały. Oto prezentacja moich ulubionych kosmetyków i niezbędnych akcesoriów. 
1/ Prostownica Macadomia – w porównaniu do mojej pierwszej prostownicy – ta JEST SUPER i posiada diamentowe płytki! Może też pokręcić włosy. Świetnie spełnia moje wszystkie oczekiwania. Nie używam często ale chociaż 1-2 razy w miesiącu.  Opis

Następnie nie obeszłoby się bez kosmetyków:
2/ Biopha Organic szampon – najważniejsze, że nie zawiera PEG, GMO, parabenów, silikonów, olei mineralnych, formaldehydów, parafiny, sztucznych zapachów i syntetycznych barwników. Opracowana wg formuły – SOAP FREE – czyli nie narusza warstwy hydrolipidowej skóry i zachowuje jej naturalne pH.
3/ Loreal Thermo Cell Repair ochrona – intensywnie odbudowuję strukturę włosa pod wpływem ciepła jednocześnie dając mu ochronę przed suszarką czy prostownicą. 
3/ Maraes olejek Monoi z Tahiti –  ekstrakt z kwiatów  lnu, odżywia włosy, nadaje blask i połysk włosom. Oprócz arganu z Maroka, nie miałam lepszego olejku do włosów. Jest to nowość na rynku
4/ Moja niezniszczalna szczotka Tangle Teezer – widać, że często ją używam i jest GENIALNA!
 A oto efekt końcowy! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.