Pasja moim życiem/ strój do jogi Natura

Znacie już mnie długo i wiecie, że uwielbiam sporty, a zwłaszcza to co robię na co dzień, czyli aktualnie praktykuję jogę. Bardzo lubię akrobacje ale i też proste ćwiczenia, wymagające trochę siły i elastyczności. Sport daje mi wielką satysfakcję. Podczas ćwiczeń nie myślę o tym, co będę robić po zajęciach, lub co mnie czeka jutro. Jestem tu i teraz i moja mata lub klocek/ pianka do jogi. Moje ćwiczenia to relaks, odpoczynek, praca nad swoim ciałem i umysłem. Słucham swojego ciała i nie robię nic wbrew swoim możliwościom. Uważam, że systematyczna praca przynosi zauważalne rezultaty pomimo, że może to trwać czasami miesiące lub nawet lata. Nie zniechęcam się 🙂

IMG_0085

Jogin B.K.S. Iyengar mówił:

Twoje ciało jest w przeszłości. Twój umysł w przyszłości. W jodze łączą się razem w teraźniejszości.

IMG_0078 Następna rzecz, od której jestem uzależniona, to wygodny strój, który musi być jak moja druga skóra. W mojej pracy nad ciałem strój do ćwiczeń odgrywa ważną rolę. Nie lubię jak coś mnie bardzo opina, ściska lub spada.  Muszę cały czas czuć komfort, taki jakbym nic nie miała na sobie 🙂 Przy okazji wspomnę, że jest też joga wykonywana nago.

IMG_0093 IMG_0103 Na sobie mam strój z nowej kolekcji Natura, przygotowany na sezon jesień – zima 2018 przez sieć sklepów Decathlon. W tych rybaczkach do jogi i staniku sportowym marki Domyos, czuję się jak ryba w wodzie. Na rybaczkach są nadruki zorzy polarnej, dzięki którym w pełni i harmonijnie zanurzam się w naturze. Ogólnie dostępne są dwie wersje kolorystyczne:

unnamedunnamed (1)

IMG_0112 IMG_0116 IMG_0118 IMG_0128 IMG_0133 IMG_0137 IMG_0138 IMG_0146 IMG_0149 IMG_0152_ IMG_0166 IMG_0170 IMG_0177

Fotograf: Aleksandra Krzyszewska

Miejsce sesji: Klub Fitness Tonezone w Gdańsku

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.