Pearly Comp Polska – naturalne znaczy skuteczne

Witajcie! Wcześniej już pisałam, że zaletą komputerków Pearly Comp czy Lady comp albo Baby Comp jest brak ingerencji czynnościowej i mechanicznej w organizm kobiety. 11811337_1618597321715716_8404968224829448190_nKomputerki “antykoncepcyjne” opierają się na metodzie termicznej, są to urządzenia medyczne wyznaczające dni płodne i niepłodne w indywidualnym cyklu kobiety. Jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się o tych małych urządzeniach, to bardzo zapraszam Was na stronę dystrybutora http://www.ladycomp.pl (fanpage), który współpracuje z lekarzami, dlatego możecie dosięgnąć dobrych porad. Przypominają, nagłaśniają o szkodliwym działaniu tabletek antykoncepcyjnych, problemach tarczycowych, owulacji, cyklu kobiety,…

151-comp-kittyanddulcie.com-Pearly-Queen-£370.00-1Jesteśmy kobietami, które są odpowiedzialne, mądre i praktyczne. Chcemy się zdrowo odżywiać, nie mieć kontaktu z toksynami, być w harmonii z samą sobą. Przygotowujemy zdrowe posiłki, ćwiczymy, by nasze ciało było w dobrej kondycji, redukujemy stres dzięki stosowaniu różnych technik relaksacyjnych, pijemy wodę. Czy to wystarczy, żeby myśleć „dbałam o siebie”?

Pozostaje jeszcze inna, bardzo ważna sprawa, to kwestia stosowania wybranej przez Ciebie metody antykoncepcyjnej. Jeśli stosujesz hormony, zaburzasz w tym momencie działanie układu hormonalnego, tak by nie było możliwe poczęcie i urodzenie dziecka. Niestety, nie można wpłynąć na jedną dziedzinę życia, nie oddziałując na pozostałe. W wyniku stosowania antykoncepcji hormonalnej pojawiają się problemy z nastrojem, libido(popęd seksualny), wagą lub ze skórą. Nadmiar estrogenów może wywołać niedoczynność tarczycy i przyczynić się do powstania nowotworu. Syntetyczne hormony obciążają wątrobę i nerki, które mają oczyszczać organizm z toksyn. Powodują nieszczelne jelita, zmniejszają ilość kwasu żołądkowego, są przyczyną infekcji grzybicznych. Przyczyniają się do niedoborów witamin m.in. z grupy B, C, magnezu i selenu.
Cykl przemian hormonalnych w Twoim organizmie powoduje, że cyklicznie pojawia się u Ciebie okres płodności i niepłodności.Długość okresu niepłodnego to zwykle 6-9 dni i jest zależna od wielu czynników. Nie można jej wyznaczyć z wyprzedzeniem. Dlatego metoda kalendarzyka (ta z początku XX wieku) nie działała.
DSCF8450Co możesz zyskać używając komputer cyklu?

Komputer cyklu powoduje, że:

  •        – wiesz kiedy jesteś płodna, a kiedy nie,
  •       –  jesteś wolna od tabletek antykoncepcyjnych,  wkładek, prezerwatyw itp.
  •        – dbasz o swój organizm,
  •        – nie tracisz czasu na notowanie i interpretacje obserwacji,
  •        – nie musisz sama podejmować decyzji o rozpoczęciu lub zakończeniu okresu płodności, bo urządzenie robi to za Ciebie,
  •        – w dowolnym momencie możesz zdecydować, że chcesz zdecydować się na poczęcie dziecka (nie musisz czekać na oczyszczenie organizmu z syntetycznych hormonów) nie odczuwasz żadnych skutków ubocznych,
  •        – cieszysz się bardzo wysoką, na poziomie 99,36%, skutecznością ich działania,
  • kiedy będziecie chcieli począć dziecko, komputer wskaże Wam najlepszy czas na poczęcie,
  •        – możesz dowiedzieć się o nieprawidłowościach hormonalnych(Lady-Comp i Lady-Comp Baby informują o zaburzeniach cyklu).

Urządzenia są drogie, bo płacimy za 26 lat pracy badawczej ekspertów, opracowanie oprogramowania, za certyfikat urządzenia medycznego, który posiadają komputery cyklu oraz za ich wysoką skuteczność. Jeśli chodzi o Lady-Comp, to urządzenie służy ponad dziesięć lat. Jeśli przeliczymy koszty i podzielimy przez czas użytkowania, to będzie to miesięcznie bardzo mała kwota.

Źródło tekstu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.