Pearly – mały komputerek

Przedstawiam Wam coś, o czym do tej pory nie słyszałam. Technika idzie szybko do przodu, a ja chyba nie nadążam za wszystkim. Przedstawiam Wam przeze mnie testowany komputerek Pearly, który jest jest kieszonkową wersją doskonałej jakości komputerów cyklu Lady Comp i Baby Comp. 

Inteligentne urządzenie niewielkich rozmiarów będące alternatywą dla konwencjonalnych metod antykoncepcji. W pełni ekologiczne i bezpieczne posiadające pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dzięki niemu możesz świadomie i bezpiecznie kierować swoim życiem seksualnym. 

Skuteczność Pearly na poziomie 99,36% potwierdzają badania kliniczne. Jedyne co musisz zrobić to codzienne po przebudzeniu zmierzyć temperaturę a urządzenie wskaże owulację, dni płodne i niepłodne, 

Komputer cyklu Pearly został stworzony z myślą o kobietach chcących żyć zgodnie ze swoim ciałem i naturą, dbających o siebie i odpowiedzialnie myślących o przyszłości swojej rodziny. Jest idealnym sposobem na antykoncepcje. Dla kobiet takich jak Ty! 

Niewielkie rozmiary i dyskretny design Pearly przemawiają na jego korzyść, pozwalają na posiadanie urządzenia zawsze przy sobie. Ponadto sprawiają, że jest niezwykle prosty w obsłudze. 


Płodność jest wskazywana za pomocą trzech kolorów:

Zielony – niepłodny

Czerwony – płodny

Żółty – wskazuje czas nauki, dostosowania, lub brakujący pomiar temperatury

Owulacja – zaznaczona jest za pomocą strzałki migającej na czerwonym kolorze. 


Pearly już od pierwszego pomiaru pokazuje wiarygodny wynik płodności, a po 2-3 cyklach nauki, zielonych wskazań jest coraz więcej:)

Informacje odnośnie wyniku pomiaru temperatury, dniu cyklu w którym się znajdujesz i wprowadzonej miesiączce znajdują się na ekranie wyświetlacza. 

Jeśli zajdziesz w ciążę urządzenie poinformuje Cię o tym w 18 dniu po owulacji poprzez jednoczesne świecenie się wszystkich wskaźników zielonego, czerwonego i żółtego. Natomiast cykle bezowulacyjne sygnalizowane są za pomocą czerwonego wskaźnika. Dane o Twoich cyklach, można wydrukować i przeanalizować. 

Żadna kobieta nie musi obciążać swojego zdrowia ani życia seksualnego innymi metodami antykoncepcyjnymi, kiedy jest tylko około 6 dni – 5 dni przed i 1 dzień po owulacji – kiedy może zajść w ciążę. Lady-Comp został zaprogramowany, aby identyfikować dokładnie czas owulacji. Wiarygodność metody antykoncepcji jest obliczana według indeksu Pearl’a: jeśli 100 kobiet stosuje metodę antykoncepcyjna przez rok i 1 z nich zajdzie w ciążę to indeks Pearl’a wynosi wtedy 1.0. Lady-Comp jest małym komputerem i jego skuteczność jest na poziomie wartości indeksu Pearl’a 0,7.

Taka inwestycja się opłaca! Raz zapłacisz za Lady-Comp i to wszystko. Nie ma dodatkowych kosztów. Co więcej, te nowoczesne urządzenia posiadają długą żywotność dzięki ich energooszczędnej technologii. Nie ma powodu, aby zaprzestawać użycia urządzeń tak długo jak potrzebna jest kontrola urodzeń. 

Następnym razem przedstawię Wam wyniki, badania jak to wygląda mniej więcej z tą temperaturą. Czemu ona się zmienia i co się dzieje w organizmie kobiety. Mam nadzieję, że zaciekawił Was ten Pearly Lady komputerek. :)
Jeżeli już dzisiaj jesteście bardziej zainteresowani, to zapraszam Was na stronę www.ladycomp.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.