Spływ kajakowy


Długo tu mnie nie było. Urlop, dużo pracy, fitness,….cały czas coś się dzieje. Jednak zawsze na bieżąco robię zdjęcia, widać je przede wszystkim na moim INSTAGRAMIE(KLIK).

Ostatnio miałam okazję popływać na kajaku. Spływ to super relaksująca czynność. Na pewno nie myśli się o codzienności. Spływ zorganizowany na rzece Wierzyca. Było bardzo ciekawie, ponieważ był moment, ze trzeba było się zastanowić jak daną przeszkodę ominąć 🙁  Nieraz można trochę się przemoczyć. Jednak jest to rzeczka bardzo płytka, przynajmniej w rejonie Starogardu Gdańskiego.
Pamiętajcie o rzeczach nieprzemakalnych, czapce na głowę, jedzeniu, worku nieprzemakalnym, w którym przechowacie rzeczy  do przebrania i dobrym nastroju.
Na końcu spływu ok. 15-20km czeka następna przyjemność, czyli ognisko. 🙂
Serdecznie namawiam, jeżeli macie okazję do wzięcia w spływie. Latem jest bardzo przyjemnie. Koszt około 25/osobę + koszty ogniska.
Zapraszam do galerii zdjęć.
Pamiętajcie żeby zawsze podczas spływu zachować zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa czyli kapok. Jak radzi Adam ze szkoły pływania warto umieć pływać lub być w towarzystwie osoby która potrafi poruszać się w wodzie.

A tu króciutki filmik ze spływu  TUTAJ KLIKNIJ

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.