Sylwester w towarzystwie szpiegów…

Kto z nas marzy zobaczyć Bonda, Jamesa Bonda? Raczej tak jak i Chuck Norris, my nie spotkamy Jamesa Bonda, to Bond spotka nas… Tym razem było wszystko zaplanowane. Dwie moje przyjaciółki wpadły na pomysl aby sylwestrową imprezę zorganizować w domu jednej z nich w stylu Casino Royale. Chłopacy przebrali i wcielili się w Bondów, dziewczyny zaś w ich partnerki z filmów. Towarzystwo tak przejęło się tematem i było tak przygotowane, że administracja MI6 niewątpliwie byłaby w zachwyceniu J Wspólne sesje zdjęciowe, a też mieszane: takie jak dziewczyny w towarzystwie wszystkich Bondów, oraz Bondy w towarzystwie wszystkich przebranych dziewczyn na pewno utrwalą pamięć imprezy na lata. Czaru wieczorowi dodały zwiastuny wszystkich filmów o Agencie 007, które leciały pod muzykę filmową. Muchy zamiast krawatów sprawiły, że  impreza nabrała niecodziennego klimatu. Gorąco polecam taki temat na pomysł o nocy Sylwestrowowej lub innej imprezy. Powodzenia i miłej zabawy!

DSC_0297 DSC_0298 DSC_0314 DSC_0315 DSC_0317 DSC_1254 DSC_1398 DSCF0973  DSC_1281 DSC_1283DSCF0980

 

8 Komentarzy

 • hashi pisze:

  Monia ! powiem to 100 raz ! wyglądałaś jak milion dolarów ;D już wiem dlaczego Taras chciał zrobić konkurs na najlepiej przebraną parę 😀
  Jaki sylwester taki cały rok 😀 zapowiada się wystrzałowo 😀

  • Monika pisze:

   Dziękuję Kasiu. You made my day!!!😘 Cieszymy się, że mogliśmy się u Was bawić. Mam nadzieję, że ten rok będzie bardzo udany dla nas wszystkich.

 • Anthony pisze:

  Świetny pomysł na sylwestra, aż sama się skuszę w przyszłym roku :) Kocham imprezy przebierane – halloween, karnawały, wszystko. Uwielbiam być kimś innym, choćby na chwilę. Zawsze mam wrażenie, że gdy ktoś wybiera się na imprezę tematyczną, to tak naprawdę zabawę ma także przed nią. Bo kto nie lubi wybierać idealnego stroju? :) (śliczna sukienka, do twarzy Ci w czerwonym kolorze :*)

  • Monika pisze:

   Dziękuję ślicznie. Ja uwielbiam bardzo te tematyczne imprezy. Będziesz się bawić rewelacyjnie. Zabawa przednia.

 • Ola pisze:

  Genialny pomysł na imprezę!
  Wszyscy wyglądali cudownie :)

  http://epohmis.blogspot.com/

 • Marta pisze:

  Ale fajna impreza, a był profesjonalny sprzęt szpiegowski? 😉 Kamera w biżuterii, dyktafon w pendrive albo coś innego rodem z Bonda? 😀 Świetne zdjęcia, widać, że dobrze się bawiliście. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.