Xiaomi na rękę / aktywność fizyczna

Witajcie,

znane jest powszechnie, że jak ktoś Cię obserwuję i rozlicza z wyników to zachowujesz się bardziej wzorowo, pracujesz efektywnie i dążysz do osiągnięcia celu czy to w życiu zawodowym czy w sporcie.

Wczoraj właśnie dostałam takiego fajnego nadzorcę, który od teraz jest zawsze ze mną :) Od wczoraj jest nim elektroniczny pasek na nadgarstek Xiaomi Mi Band 1s. Urządzenie niewielkie, lekkie, ale ma mnóstwo przydatnych funkcji. Przede wszystkim sprawdza moją aktywność fizyczną. Na ekranie smartfonu poprzez połączenie Bluetooth pokazuje na ekranie ile zrobiłam kroków (już osiągnęłam swój cel w 8000 kroków dziennie – ilość kroków związana jest z wagą i wzrostem), podaje ile spaliłam kalorii, mierzy tętno, zapisuje historię pomiarów w ciągu dnia. W nocy analizuje fazy mojego snu, podaje statystyki a też może mnie obudzić lekką wibracją wtedy, kiedy aktywność fazy snu jest najbardziej sprzyjająca, aby się obudzić. Oprócz tego opaska wibruje, gdy ktoś do mnie dzwoni lub dostaję wiadomość sms/mms.

Polecam Wam ten wynalazek, na pewno będziecie dużo lepej poinformowani o Waszej kondycji fizycznej a też zmotywuje to Was do uprawiania sportów! :)

Polecam.

DSC02740 DSC02741 DSC02742

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.