Z Arbonne – być kobietą sukcesu jak Ania

Na początku marca, miałam niesamowite szczęście być gościem podczas super imprezy CAR SHOW Arbonne Polska Anny Zaorskiej w Restauracji Sentoza. Ania jest kolejną kobietą sukcesu, która powiedziała “tak” do biznesu Arbonne kilka lat temu.

17.45.01

Mercedes Ani

Car Show jest to uroczyste przyjęcie, na którym osoba awansująca jak ma trzecią z czterech możliwych pozycji w Arbonne, otrzymuje oficjalnie kluczyki do białego Mercedesa. Ania awansowała na RVP czyli na stanowisko Regional Vice President. Zaczynała tak jak ja jako Niezależny Konsultant, potem awansowała na District Managera, następnie była Area Managerem, a teraz jest niezależną RVP. Ostatni krok to awans na poziom National Vice President.

Kiedy “budujesz” ludzi, to owocny biznes będzie tylko efektem ubocznym. W ten dzień było chyba z około 200 osób, które gratulowały Ani za jej otwarte serce dla każdego i cierpliwość.

17.45.26

Śliczna RVP (Regional Vice President)

Anna Zaorska jest niesamowicie pracowitą, ambitną, piękną i przemiłą kobietą, która daje innym szansę na lepsze życie, która w pełni zasłużyła na nagrodę. Jestem szczęśliwa, że dołączyłam do jej teamu. Gratuluję Aniu z całego serca!!

17.44.02

Marzenia są w zasięgu ręki

Uroczystość była pełna emocji i cudownych wspomnień. Przecudna sceneria, inspirujący ludzie (np. Dorota Jakubczak i Magdalena Żero) i wspaniały klimat. Nie tylko dowiedziałam się dlaczego warto robić ten biznes ale naprawdę miło spędziłam czas.

17.46.18

Kobiety sukcesu Dorota Jakubczak, Magdalena Żero i Anna Zaorska

17.47.24

Pyszny tort podczas imprezy Car Show

Nie musisz rzucać swojej dotychczasowej pracy, możesz wszystko razem pogodzić. Współpraca z Arbonne daje możliwości nawiązywania nowych kontaktów i spotkań. Ty decydujesz co chcesz robić i kiedy.

17.44.20

Car Show Arbonne – suplementy i kosmetyki bezglutenowe oraz wegańskie

Jak często masz okazję jednocześnie zarabiać, zmieniać świat na lepsze, dobrze się bawić i to wszystko na własnych warunkach?

Korzyści, które możesz mieć od zaraz, tak jak Ania:

1. WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY 2. ELASTYCZNE GODZINY PRACY 3. NARZĘDZIA INTERNETOWE 4. NADZWYCZAJNA SPOŁECZNOŚĆ 5. ATRAKCYJNY PLAN WYNAGRADZANIA 6. WYJĄTKOWE MOŻLIWOŚCI

Trochę o firmie:

Arbonne jest amerykańską firmą z 40-letnim stażem, oferuje kosmetyki i suplementy diety oparte na szwajcarskich recepturach. Produkty Arbonne są obecnie dostępne w 7 krajach: Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, również w Polsce, Tajwanie i Nowej Zelandii. Polska była pierwszym nieanglojęzycznym krajem, z którym Arbonne wiąże ambitne plany, otwierając dzięki temu drzwi na Europę i resztę świata.

  • Tworzone bez użycia sztucznych barwników, aromatów, czy substancji słodzących.
  • Bez składników pochodzenia zwierzęcego .
  • Bezglutenowe, wegańskie.
  • Nie zawierających cholesterolu, tłuszczy nasyconych i tłuszczy trans.Posiadają certyfikat Vegan.
  • Oparte na składnikach roślinnych, mają właściwe PH.
  • Posiadają testy alergologiczne, dermatologiczne, okulistyczne i pediatryczne.
  • Nigdy nie testowane na zwierzętach.
  • Opracowane bez użycia olejów mineralnych i innych składników ropopochodnych, substancji zapachowych i barwiących, formaldehydu, parabenów i innych szkodliwych konserwantów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak działać i dołączyć do firmy, chętnie Wam opowiem. Wystarczy się odważyć i zrobić pierwszy krok w kierunku swoich marzeń!

Mój piękny makijaż, który miałam zrobiony w tym dniu, jest arcydziełem drugiej Ani wizażystki, tu strona. Zapraszam na jej konto w social media (instagram)  Polecam tę uzdolnioną mistrzynię makijażu. Jak ja lubię otaczać się ludźmi, kobietami sukcesu, które zarażają swoimi pasjami. Niesamowite uczucie. Dziękuję Aniom! 🙂

88270177_3016847341711841_7776928206631731200_n

Makijaż zrobiony przez Annę Szymczak

87942925_2547801732015917_8246669681738383360_n

Sesja u Ani

IMG_4736

Moim marzeniem było zawsze miec profesjonalny makijaż i sesję

unnamed

Makijaż u Anny Szymczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.