Bloomingville Style – fioletowe dodatki

Dzisiaj trochę inspiracji z kolorem fioletowym. Nie jestem ekspertem w dziedzinie wnętrz, ale lubię miejsca, które przyciagają swoją oryginalnością, niepowtarzalnością i prostotą.
3awOstatnio nasza pomysłowa projektantka Kasia, która pisała posty z “designu”, jest zapracowana i postanowiłam Wam coś pokazać. hmmm zobaczymy czy wstrzeliłam się w Wasze gusta:)
Fioletowe inspiracje ściagnęłam z Bloomingville duńskiej firmy specjalizującej się w tworzeniu pięknych rzeczy do domu. Uważam, że skandynawscy projektanci mają idealny smak w łączeniu kolorów, charakteryzują się dbałością o szczegóły. Może z jednej strony proste i banalne ale z drugiej piękne i pełne uczuć. Małe, proste akcenty potrafią zmienić wnętrze. To jest właśnie styl skandynawski – naturalny i prosty.
4942-1.jpg
Ostatnio przez kilka lat mam ambiwalentny stosunek do fioletu. Ale w tych aranżacjach fiolet wygląda zdumiewająco. A ta ciekawa “surowa” industrialna lampa daje fajny klimat.
8418
Oto jeszcze kilka pięknych aranżacji z urzekającym skanynawskim stylem i nutką prowansalskiego romantyzmu w formie dodatków 🙂
 Bloomingville-1vintage-bloomingville10_thumb[3]vintage-bloomingville1_thumb[4]
bloom2
bloomingville-homeBloomingville-Sofa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.