Sesja / Liliu / Który kompleks witamin wybrać?

Jak już wiecie bardzo lubię brać udział w sesjach zdjęciowych. A jeszcze bardziej fascynuje mnie, jeżeli jest to sesja profesjonalna 🙂 Ostatnio taką miałam w Alchemii w klubie sportowym Zdrofit. Dałam się namówić fotografowi Krzysztofowi Witeckiemu i to był strzał w dziesiątkę z tą sesją. Nie wiedziałam, że dla zrobienia kilkunastu zdjęć cała sala będzie wypełniona sprzętem fotograficznym na statywach, a do tego jeszcze takim czymś jak: parasol, rozpraszacz błysku …  Ale było warto. Sami zobaczcie. Krzysztof  jest profesjonalnym fotografem, którego bardzo polecam. Kto a kto, ale on zna się na fachu. Zapraszam na jego Instagram.

sesja

Sesja w Klubie Zdrofit. Piękny strój sportowy: legginsy i top firmy LORIN.

Ja i maszyna :)

Ja i maszyna oraz skupienie 🙂

Aby mieć siły do takich sesji, trwających kilka godzin, to trzeba mieć kondycję. A ja taką zdobywam z kompleksem witamin LILIU SPECTRUM VIT produkcji MOLECULAR PROJECT. Wiem, że już jest prawie wiosna, i że za niedługo też będą naturalne witaminy w warzywach i owocach. Ale to za mało. Przebadano próbki warzyw, owoców i mięsa porównano z danymi z początku ubiegłego wieku. Okazuje się, że zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, minerałów i witamin drastycznie się zmniejszyła. Wynika to bezpośrednio ze sposobu hodowli – drób zamiast odżywiać się na łące, otrzymuje odpadkową paszę naładowaną składnikami tuczącymi. Rośliny zamiast swobodnie rosnąć w słońcu są uprawiane w ogromnych szklarniach pod sztucznym oświetleniem i odżywiane specjalnymi nawozami. Pomidor z takiej szklarni w porównaniu z pomidorem z ogródka to zupełnie inny owoc. Zmienia się nie tylko smak, ale i suma wartości odżywczych. Dlatego choć żywność jest ogólnodostępna i tania, to niedobory witamin i minerałów stanowią coraz większy problem.

Ale mnie ten problem nie dotyczy, bo wiem, że kompleks witamin Liliu dostarczy mi to co potrzebuje mój organizm aby być w wyśmienitej formie. Czy Wy też się suplementujecie?

Dla mnie najważniejszymi cechami są :

– zmniejszenie  uczucia zmęczenia i znużenia

– prawidłowe funkcjonowanie  mięśni

– prawidłowe tworzenie  tkanek łącznych

Lilium Spectrum Vit

Lilium Spectrum Vit

A TU można dowiedzieć się więcej o składzie i działaniu tego suplementu.

Do zobaczenia na moich zajęciach w klubie Zdrofit! 🙂

P.S. Ten piękny zielony strój sportowy w liście i kwiatki jest z najnowszej kolekcji firmy LORIN

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.